O nas

Firma Globiz.pl działa na rynku od 2016r. Telefony komórkowe to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta telefonów komórkowych i akcesoriów spełniała Państwa najwyższe wymagania. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe GSM. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Trójmiasta.
Głównym celem polityki jakości naszej Firmy jest zapewnienie jak największego zadowolenia Klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasi specjaliści kompleksowo doradzają przy zakupach telefonów. Zapewniamy różnorodność oferowanych produktów i usług. Idziemy z duchem czasu i dlatego jesteśmy na portalach społecznościowych: Facebook oraz na platformie Allegro. Charakteryzujemy się  wysoką jakością obsługi. To ważne dla osób, które chcą przed zakupem porozmawiać ze sprzedawcą, poradzić się, porównać kilka telefonów i poznać zalety proponowanego asortymentu.

Sprzedaż telefonów komórkowych

Zawsze mamy dla Państwa czas - nasi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje w udzielaniu porad i pomagają przy wyborze przy zakupie produktu. Wiemy o telefonach bardzo dużo i pragniemy dzielić się tą wiedzą!
 

Sprzedaż akcesoriów GSM

Współpracujemy z największymi dystrybutorami akcesoriów GSM, dlatego jesteśmy wstanie zaproponować najlepsze i najtańsze rozwiązania na rynku. Dbamy nieustannie o jakość, podnosimy stale liczbę oferowanych akcesoriów, zawsze jesteśmy w tych obszarach konkurencyjni.
 

Sprzedaż komputerów (Wkrótce)

Równolegle ze sprzedażą akcesoriów i telefonów komórkowych oferujemy sprzedaż komputerów, tabletów oraz akcesoriów komputerowych, jaki i również wszelkiego rodzaju elektronikę użytkową. Służymy radą i pomocą tym, którzy mają problem i nie mogą się zdecydować.

 

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ:
Wszystkie sprawy dotyczące zamówień, proszę kierować na poniższy adres mailowy:

zamowienia@globiz.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY:
Wszystkie sprawy administracyjno-biurowe, proszę kierować na poniższy adres mailowy:

biuro@globiz.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:
Wszystkie sprawy dotyczące problemów technicznych, proszę kierować na poniższy adres mailowy:

web@globiz.pl